Стійка для адміністратора кутова PEC-05
Виробництво: Україна
Особливості:
Стійка адміністратора кутова PEC-05 — невід'ємний атрибут будь-якого ділового простору, салон краси, компанія, магазин, рецепція, офіс або інша організація.
Верхня стільниця та фасад з фарбованого МДФ, внутрішня частина виконана з ЛДСП. Посередині встановлено Led підсвічування.
Для зручності зберігання передбачена невелика тумба на чотири ящики з телескопічними напрямними, а також є 4 полички.
Крім того, ми пропонуємо широкий вибір колірних рішень для фасадів за вашим вибором, щоб відповідати вашому стилю та уподобанням.
Переваги:
Розміри:
Комплектація:
Колір: на вибір
Дивитись палітру ДСП
Виготовляємо у будь-якій конфігурації та за індивідуальними розмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота стійки | 1100 мм |
| Глибина стійки | 900 мм |
| Довжина стійки | 1600 мм |
| Тип | Стійка стандартна |
| Матеріал виготовлення стійки | |
| Верхня полиця стійки | ламінована ДСП |
| Зовнішня сторона стійки (фасадна частина) | МДФ фарбований |
| Корпус | ламінована ДСП |