Мийка перукарська Vega
Виробник: Китай
Класична модель перукарської мийки Vega виготовляється у 2 варіантах, з регулюванням сидіння та без (стандартна комплектація). Каракас виконаний із пластику посиленого вуглеволокном.
Оббивка - якісний шкірозамінник.
Кераміка з регулюванням кута нахилу може бути чорна або біла (за бажанням клієнта).
У комплект входить ручний душ. змішувач, механізм нахилу.
Колір: чорний
Габарити виробу:
116 * 58 * 101см.
Миття з висувним механізмом - 485 $
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Комплектація підлокітниками, Змішувач, Ручний душ |
| Підключення води | Заднє |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Складові перукарної мийки | Підстава (станина), Крісло, Раковина |
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Висота перукарської мийки | 101 см |
| Довжина перукарні мийки | 116 см |
| Ширина мийки перукарні | 58 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання води в мийці | Нижнє |