Мийка перукарська Karina
Виробник: Китай
Дана модель миття дарує клієнту комфорт та максимальну розслабленість під час проведення процедур.
Крісло оснащене ергономічним миттям, яке забезпечує максимальний комфорт клієнтам. Форма миття розроблена таким чином, що клієнт має можливість насолоджуватися процедурами.
Конструкція крісла обтягнута якісним шкірозамінником чорного кольору. Така оббивка легко миється і довго зберігає початковий зовнішній вигляд. Керамічна раковина в даній моделі може мати як білого так і чорного кольору. Підлокітники виробу виготовлені з міцного матеріалу, що забезпечує високу стійкість виробу навіть при інтенсивному використанні. Перукарська мийка комплектується сантехнікою.
Колір: чорний
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Підставка для ніг, Комплектація підлокітниками, Змішувач, Ручний душ |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Складові перукарної мийки | Підстава (станина), Крісло, Раковина |
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Висота перукарської мийки | 78 см |
| Довжина перукарні мийки | 140 см |
| Ширина мийки перукарні | 65 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Підлокітник | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання води в мийці | Нижнє |