Лампа гібридна для нігтів LED+CCFL 40 Вт
Виробник: Anself
Лампа-сушарка LED&CCFL 40W – лампа, розроблена сучасними майстрами, які врахували базові потреби нігтьового сервісу. Даний прилад прекрасно справляється з полімеризацією гель-лаків і гелів. Лампа-сушарка оснащена вбудованим таймером, який дає можливість майстру самостійно задавати час для кожної процедури.
Модель має знімне дно і магнітне кріплення, тому виробом можна легко скористатися при педикюрі. Стильний і сучасний дизайн лампи, а також компактні розміри і багатий функціонал – головні переваги даної моделі. Лампа стане відмінним помічником в роботі майстрів салону краси. Крім того, дана модель підійде для використання в домашніх умовах. Наявність спіралі CCFL і світлодіодів вказує на універсальність лампи, що також продовжує термін експлуатації приладу без необхідності зміни лампочок.
Технічні характеристики:
Потужність: 40 Вт (12 Вт CCFL + 28 Вт LED);
Напруга: 100-240 В 50-60 Гц.
Кількість ламп: 12 шт. LED & 1 шт. CCFL
Таймер: 30сек, 60сек, 90сек, 180сек.
Знімне магнітне дно;
Матеріал: ABS + нержавіюча сталь
Полімеризація гель-лаку 10-20 сек., і полімеризації гелю 30-60 секунд.
Вбудований датчик руху руки і знімне магнітне дно.
Регульоване електронного табло LED дисплей.
Габаритні розміри:
Розмір: 19.2*8 см (КРУГЛА)
Вага: 600 г
Вага з упаковкою: 1015 р
Колір: уточнюйте
Гарантія 3 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anself |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Вид обладнання | УФ лампа CCFL |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додаткові функції | Висувне дно, Таймер, Сенсор датчика руху |
| Максимальний час установки таймера | 180 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 40 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 192 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 110-240 |