Виробник: Velmi
Комфортна перукарська мийка Lady One Gold Black з кріслом, в якому клієнт перебуватиме напівлежачи, отримуючи при цьому додатковий комфорт.
Мийка виготовлена із високоякісних польських комплектуючих.
В основі міцний пластиковий корпус, стійкий до механічних впливів, не дає мікротріщин, не схильний до корозії та зносу.
Керамічна раковина з регулюванням кута нахилу укомплектована повним комплектом сантехніки Стандарт.
Глибока кераміка значно спростить роботу майстра з довгим волоссям, а значить, і скоротить процес миття волосся. У результаті ви заощаджуєте не лише час на процедуру, а й воду.
Ця мийка стане ідеальним доповненням для будь-якого салону краси, пропонуючи клієнтам максимальний комфорт та насолоду від процедур.
Розміри:
Оббивка крісла виконана з міцної, зносостійкої екошкіри.
Дивитися колірну палітру шкірозамінників
Гарантійний термін – 12 місяців. Післягарантійне обслуговування.
Ми виготовимо для Вас перукарську мийку на замовлення, протягом 10 робочих днів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Підключення води | Заднє |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Комплектація підлокітниками, Ручний душ, Змішувач |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 120 см |
| Ширина мийки перукарні | 66 см |
| Висота перукарської мийки | 94 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання води в мийці | Заднє, Нижнє, Бічне |