Лампа для манікюру Sun BQ-V5 Macaroon 120W
Виробництво:
Особливості:
Це гібрид UV та LED лампи нового покоління. Лампа призначена для полімеризації гель-лаків (шеллак), нарощування нігтів та будь-яких покриттів, що містять гель, таких як біогель. UV LED лампа ідеально підходить як для дому, так і салонів краси.
Лампа має кілька налаштувань часу, що робить її дуже зручною у використанні та незамінним помічником майстра манікюру. UV LED лампа Sun BQ-V5 здатна працювати до 50 000 годин.
UV+LED лампа безпечна та дуже ефективна. Вона оснащена таймером на 10, 30 та 60 секунд для автоматичного використання, а також має низькотемпературний режим для більш комфортного процесу полімеризації.
Завдяки компактним розмірам та лаконічному дизайну лампа стильно виглядає та спрощує процес роботи з гелевими лаками, фарбами та гелями, сприйнятливими до спектру LED-хвиль. Вмикання та вимикання приладу здійснюється шляхом приміщення руки всередину та її подальшого забирання, оскільки він оснащений датчиком руху. Особливою перевагою лампи є функція захисту від перегріву.
Характеристики:
Комплектація:
Колір: рожевий, синій, зелений.
Гарантія 1 місяць
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.46 кг |
| Вид обладнання | LED/UV |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Максимальний час установки таймера | 120 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 120 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Колір | Блакитний |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |