Візок косметолога Mark 07 Gold ДСП
Виробник: Україна
Косметологічний візок майстра ідеально підходить для організації робочого місця перукаря, візажиста та косметолога. Металевий візок стане чудовим доповненням робочої зони спеціаліста та невід'ємною частиною роботи співробітника салону краси, перукарні та косметології.
Переваги:
Технічні особливості:
Габаритні розміри:
Колір: золотий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 0 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Полиця-лоток | 0 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Колір | Золотий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 830 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | метал, гума |
| Полиці | скло |