Візок косметологічна 011
Виробництво: Україна
Візок косметологічна 011 виготовлена з металевого профілю, пофарбованого білою порошковою фарбою. Має дві полиці з ДСП і місткий висувний ящик на замку. Є можливість кріплення лампи-лупи на струбцині.
Розміри візка дозволяють розмістити на ній габаритні апарати. Візок легко пересувається, завдяки прогумованим колесам.
Завдяки отворам для кріплення лампи у металевій основі, візок можна використовувати в якості штатива.
Розміри візка:
Розмір вироби в упаковці:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Полиця | 2 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 910 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | гума |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полиці | ДСП |