17 500 ₴
Відправка з 05 квітня 2026










Манікюрний стіл Premium-09 Mark
Виробництво: Україна
Манікюрний стіл Premium-09 Mark – преміальне робоче місце для майстра манікюру, яке поєднує виразний дизайн, надійну конструкцію та зручну організацію простору. Модель створена для салонів краси, де важливими є естетика інтер'єру, комфорт майстра та довговічність обладнання.
Стіл гармонійно доповнює сучасні інтер'єри в стилі Loft, підкреслюючи статус салону та формуючи акуратний, професійний робочий простір.
Переваги:
Технічні характеристики:
Дивитись палітру ДСП
Розміри:
Ціни на додаткові опції до столу Premium-09 Mark можна переглянути за посиланням.
За бажанням стіл укомплектуємо будь-якою витяжкою з нашого асортименту.
Колір ЛДСП: на вибір;
Колір ніжок: на вибір.
Термін виготовлення 20-25 робочих днів.
Гарантія 12 місяців, післягарантійне обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 0 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип манікюрного столу | Безтумбовий |
| Матеріал опори | метал |
| Кількість полиць | 1 шт. |