Перукарська мийка Milan Duo
Виробництво: Velmi
Перукарська мийка Milan Duo – професійне рішення для сучасних салонів краси, де важливі комфорт клієнта, зручність майстра та акуратна інтеграція в інтер'єр. Модель поєднує ергономічну посадку, надійну конструкцію та виразний дизайн: два широкі крісла з декоративним простроченням та гудзиками формують презентабельну зону мийки та підкреслюють високий рівень сервісу.
Переваги:
Повна комплектація:
Технічні характеристики:
Габарити:
Колір: на вибір
Дивитися колірну палітру шкірозамінників
Гарантія 12 місяців. Післягарантійне обслуговування. Сервісний центр
Термін виготовлення 10-14 робочих днів.
Також створюємо інтер'єри для салонів під ключ (все в єдиному дизайні, кольорі і відтінку).
Дивитись весь каталог виробника Velmi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Підключення води | Нижня |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Комплектація підлокітниками, Ручний душ, Змішувач |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 125 см |
| Ширина мийки перукарні | 140 см |
| Висота перукарської мийки | 96 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання води в мийці | Заднє, Нижнє, Бічне |