4 750 ₴
Відправка з 27 травня 2026






Безтіньова Led лампа для бьюті майстра Smart Moon Light HD-M6X, 50 Вт, золота
Виробництво: Китай
Особливості:
LED-лампа без тіней Smart MOON Light HD-M6X потужністю 50 Вт – це інноваційне рішення для професіоналів у б'юті-індустрії. Завдяки оригінальній дугоподібній конструкції світлодіоди розташовані по всій довжині плафона, що дозволяє отримати рівномірне освітлення без тіней навіть у важкодоступних місцях.
Лампа підтримує три режими світла – природний, теплий та холодний, а також дає можливість регулювати яскравість та колірну температуру, щоб зберегти натуральні відтінки шкіри, волосся та макіяжу.
Пульт дистанційного керування, вбудований у шнур живлення, дозволяє легко перемикати режими та налаштовувати інтенсивність світла.
Плафон, що обертається на 360°, та регульований штатив, який дозволяє підняти лампу до 180 см, роблять її ідеальною для використання у різних умовах. Кріплення для мобільного телефону розширює функціональність лампи, що дозволяє використовувати її для фотографування та відеозапису.
Переваги:
Характеристики:
Комплектація:
Колір: золотий.
Гарантія: 3 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Колір | Золотий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колірна температура | 5700К |
| Тип кріплення | Струбцина+підставка |
| Світловий потік | 2800 лм |
| Колір світіння | Теплий/холодний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Управління | Кнопки |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 1070 мм |