Лампа для манікюру LED+UV Sun 6, 48 Вт, Smart 2.0
Виробництво: Китай
Лампа для манікюру LED+UV Sun 6, 48 Вт, Smart 2.0. Технологія подвійного джерела світла: охоплює більш широкий спектр ультрафіолетового діапазону ніж звичайна LED-лампа, але менше ніж УФ-лампа, тому підходить для сушіння гель-лаків і більшості гелів. Має пластиковий корпус, на верхній частині якого розташований електронний дисплей з таймером. Включення відбувається за допомогою сенсора руху (покласти руку на лампу - включається лампа). Лампу можна підключити до мережі 220В. Дно легко знімається, що зручно при педикюрі.
LED лампа - це лампа нового покоління, яка не вимагає заміни лампочок, не має шкідливого впливу на шкіру, а також полимеризует тверді гелі та гель-лаки в лічені секунди. Універсальна UV LED лампа SUN6 48 ВТ розрахована на 50000 годин роботи.
Нова система захисту від перегріву - SMART NAIL LAMP 2.0 - забезпечує цій лампі довговічність!
Технічні характеристики:
Комплектація:
Колір: рожевий, білий.
Гарантія 6 місяців





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNUV |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.7 кг |
| Вид обладнання | LED/UV |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додаткові функції | Захист від перегріву, Таймер, Висувне дно, Звуковий сигнал, Захисна кришка від УФ випромінювання, Сенсор датчика руху |
| Кількість світлодіодів | 21 шт. |
| Максимальний час установки таймера | 99 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |