Лампа для манікюру NICETCH LED+UV, 72W
Виробництво: Китай
Лампа для манікюру NICETCH LED+UV, 72W - ідеальна помічниця майстра манікюру, виконана в стильному дизайні, володіє підвищеною функціональністю.
Технічні характеристики:
Колір: білий.
Гарантія 3 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Максимальний час установки таймера | 120 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 36 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 119 мм |
| Довжина | 238 мм |
| Ширина | 209 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | UV+LED |