Перукарське крісло Asti
Виробництво: Україна
Перукарське крісло Asti поєднує в собі високий рівень комфорту та стильний дизайн. Воно не лише забезпечить належний комфорт для клієнта, а й, безперечно, прикрасить інтер'єр салону краси.
Високий рівень комфорту забезпечується за рахунок гідравлічного витягу.
Крісло обертається на 360 градусів.
База крісла - хромований диск.
Технічні характеристики:
Колір оббивки можна підібрати з пропонованої нижче палітри.
Гарантійний термін 12 місяців.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості | Ножна педаль, Блокування обертання крісла |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 450 мм |
| Ширина крісла | 620 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір бази крісла | хромований |
| Тип підіймального механізму крісла | гідравлічний |