Стільчик майстра Rio
Виробник: Україна
Стільчик майстра Rio стане прекрасним обладнанням для сучасного салону краси.
Класичний дизайн представленої моделі ідеально гармонує з інтер'єром приміщення.
За бажанням клієнта, виріб може бути виготовлений в будь-якому кольорі із запропонованої палітри.
Варто відзначити практичність стільця Rio, підставою якого служить хромоване пятилучье на колесах, а оббивкою високоякісна екошкіра - зносостійкий матеріал.
Стільчик майстра Rio - ммодель відмінної якості і стильного виконання.
Технічні характеристики:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 510 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 390 мм |
| Ширина сидіння | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка стільчика | штучна шкіра |
| Форма стільчика | квадратна |
| Колір бази стільця | Хром |
| кольори | на вибір |