Педикюрне крісло 227B-2
Виробництво: Китай
Педикюрне крісло 227B-2 — це професійне і функціональний обладнання, необхідне для комфортної роботи майстра педикюру. При цьому, вони мають невелику вартість, що буде безсумнівним плюсом. Високий рівень комфорту як для клієнта, так і для майстра – гарантований.
Крісло має можливість регулювання висоти за допомогою гідравлічного підйомника, встановленого на дискової базі. Має функцію обертання на 360° навколо своєї осі. Кут нахилу спинки і висоти роздільної ножної частини регулюється механічно. Кут нахилу спинки 30° , щодо сидіння в піднятому вигляді - 75°.
Кут положення ніг у опущеном стані 20°, кут положення ніг в піднятому стані 90° відносно підлоги, поворот ножних секцій в сторону на 90°, дренажний кут - 15°, регулюється з допомогою лівого важеля біля підлокітника.
Характеристики:
Упаковка: 70х70х80 см, вага 54 кг
Санітарно-гігієнічний висновок.
Гарантія 12 місяців.
| Задати запитання за товаром | ![]() |
![]() |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип підніжної частини крісла | Дві роздільні підніжки |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Гідравлічний |
| Спосіб регулювання спинки | механічний |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Функціональні підлокітники | нерегульовані, незнімні |
| Підголовник | Нерегульований, Знімний |
| Обертання крісла навколо своєї осі | так (на 360°) |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Особливості | Блокування обертання крісла |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 660 мм |
| Довжина крісла | 1500 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 650 мм |
| Вага | 54 кг |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 510 |
| Глибина сидіння | 500 415 |
| Ширина сидіння | 560 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип крісла | Крісло-кушетка |