Косметологічна візок 3102
Виробництво: Китай
Косметологічна візок 3102 стане відмінним помічником для косметолога. Така модель є втіленням функціональності і лаконічного дизайну.
Візок оснащена двома пластиковими полицями з обмежувачами, двома висувними скриньки і додаткової навісний кошиком. Підставою даного вироби служать коліщатка, для переміщення по поверхні підлоги.
Технічні характеристики:
Габаритні розміри:
Колір: коричневий.
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Висувний ящик | 0 шт. |
| Полиця-лоток | 1 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Висота | 880 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Полиці | пластик |
| Колеса (колісні опори) | метал, гума |