14 784 ₴
Відправка з 29 травня 2026
Манікюрний стіл Queen 4
Виробник : Velmi
Манікюрний стіл Queen 4 з колекції Queen - це сучасне оснащення, яке прикрасить інтер'єр будь-якого приміщення. Представлена модель відрізняється стильним дизайном і практичністю.
Така модель буде комфортна для майстра манікюру, так як стіл оснащений додатковим стелажем під лаки. Манікюрний стіл Queen 4 виконаний з надійних матеріалів. Каркас виготовлений з ДСП або ДСП Egger за бажанням, а фасади декоровані каретной стяжкою і прошиті стразами.
Технічні характеристики:
Розмір:
Дивитися палітру турецького шкірозамінника
*Глянсове ДСП EGGER отличается своим улучшенным качеством. Материал устойчив к механическому воздействию и царапинам, не подвержен микротрещинам и износу. Почти идеально подходит для использования его в качестве каркасной основы и для отделки фасадов. Широкая цветовая палитра, постоянно обогащается новейшими, сочными, красочными и актуальными оттенками. Благодаря своим техническим качествам и широчайшей возможности выбора цвета, глянцевое ДСП стало одним из любимых материалов для работы многих дизайнеров, профессионально занимающихся созданием первоклассных интерьеров в различных направлениях стиля.
Додатково з цим манікюрним столом Ви можете замовити:
Ви можете замовити додаткові елементи цієї колекції для створення кабінету "під ключ" (манікюрні столи, крісла клієнта, пуфи для майстра, тумби для експрес манікюру і т. д)
Гарантійний термін 12 місяців.
Виготовляється під замовлення.
Термін виконання 10 - 14 днів.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1470 мм |
| Глибина | 1300 мм |
| Висота | 550 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ДСП |
| Опори | метал |
| Корпус тумби | ламінована ДСП, ДСП |
| Фасади | ДСП, штучна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП |
| Розташування тумби | На вибір |
| Тип манікюрного столу | Двотумбовий |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Матеріал опори | Ламінована ДСП |
| Особливості | Надбудова для лаків |