Парикмахерское кресло Leganza
Производство: Украина
Особенности:
Парикмахерское кресло Leganza станет центром внимания в современном салоне красоты. Такое кресло подарит невероятный комфорт и создаст атмосферу уюта в помещении.
Парикмахерское кресло Leganza выполнено только из качественных и надежных материалов.
Оббивкою служить зносостійка екошкіра, спинка прошита ґудзиками в колір.
Підставою виступає стійкий металевий диск, а висоту можна з легкістю регулювати за допомогою гідравлічного підйомника.
Технічні характеристики:
Колір оббивки можна підібрати із запропонованих нижче зразків.
Гарантійний термін 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Ножна педаль, Блокування обертання крісла |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 680 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір бази крісла | хромований |
| Тип підіймального механізму крісла | гідравлічний |