Парикмахерское кресло Barber Marcus
Производство: Польша
Парикмахерское кресло Barber Marcus подчеркнет высокий статус Вашего салона и станет надежным помощником для мастера в современном салоне красоты. Представленный барбер является воплощением высокого качества и стиля.
Висота сидіння легко регулюється за допомогою гідравлічного підйомника, а підставою виступає хромований диск. Сидіння крісла оббите міцної екошкірою, зносостійким матеріалом, який не вимагає особливого догляду.
Технічні характеристики:
Габарити:
Колір: чорний
Гарантійний термін 12 місяців
Доставка 5-7 днів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Підголовник, Блокування обертання крісла, Підставка для ніг, Ножна педаль |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 510 мм |
| Глибина крісла | 490 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 580 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 720 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підлокітник | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |