Мийка перукарська Sally
Виробник: Velmi
У перукарську мийку Sally об'єднані комфорт та доступна ціна. Сучасний, ергономічний дизайн мийки, розроблений українськими майстрами, ідеально виглядатиме в інтер'єрі Вашого салону або перукарні. Для складання використовуються комплектуючі польських та італійських виробників.
Мийка має м'яке, просторе крісло. Глибока керамічна раковина оснащена механізмом нахилу. У комплект входить професійна сантехніка.
Станина миття виконана з водостійкої фанери та металу, захищеного від негативного впливу вологи.
Для виготовлення крісла використовували поролон 28 щільності та 15 мм фанеру.
Оббивкою крісла служить замінник шкіри I-ї категорії.
З китайською керамікою розміри: 73 х 95 х 120 см;
З італійською керамікою розміри: 73 х 95 х 120 см;
У комплект входить набір сантехніки Стандарт
Італійська сантехніка з доплатою
Гарантійне обслуговування 12 місяців. Післягарантійне обслуговування
Дивитись весь каталог виробника Velmi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Підключення води | Заднє |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Комплектація підлокітниками, Ручний душ, Змішувач |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 110 см |
| Ширина мийки перукарні | 73 см |
| Висота перукарської мийки | 95 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання води в мийці | Заднє, Нижнє, Бічне |
| Кераміка | Кераміка New York (біла/чорна) |