Перукарське крісло Avola
Виробництво: Польща
Перукарське крісло Avola грамотно доповнить інтер'єр приміщення, модель виконана в класичному дизайні і оснащена всіма функціями для комфортної роботи.
Широке крісло виготовлено з міцної екошкіра, зносостійкого матеріалу, а висота легко регулюється за рахунок гідравліки. Підставою і підлокітники виконані з металу. Перукарське крісло Avola - це надійний вибір для вашого приміщення.
Технічні характеристики:
Габарити:
Колір: чорний
Разом з кріслом Ви можете придбати мийку Monza
Гарантія 12 місяців
Доставка 5-7 днів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | квадратна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Ножна педаль, Блокування обертання крісла |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 620 мм |
| Глибина крісла | 480 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 430 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 680 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір бази крісла | хромований |
| Тип підіймального механізму крісла | гідравлічний |