Комплект перукарні меблів Kubik
Виробник: Польща
Головними якостями комплекту перукарні меблів Kubik є - практичний дизайн і висока якість. Представлена меблі підійде до інтер'єру Вашого салону і створить атмосферу затишку.
Перукарська мийка Kubik функціональна і практична в експлуатації. Дана мийка оснащена глибокої керамічною раковиною з регулюванням кута нахилу і комфортним кріслом. Оббивка - зносостійка екошкіра, з таким матеріалом мийка буде служити Вам довгі роки.
Технічні характеристики:
Габарити:
Перукарське крісло Kubik має все для проведення комфортного процедури. Для особливої зручності крісло оснащене підніжкою, а висота сидіння легко регулюється завдяки гідравліці. Підлокітники виконані з якісного дерева, що відрізняє дане крісло від інших моделей.
Технічні характеристики:
Габарити:
Колір: чорний, кремовий, коричневий
Гарантійний термін 12 місяців
Доставка 5-7 днів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Підключення води | Заднє |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Висота перукарської мийки | 94 см |
| Довжина перукарні мийки | 104 см |
| Ширина мийки перукарні | 65 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Опис основи і раковини | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Китай |