Комплект перукарні меблів Milano
Виробництво: Польща
Комплект перукарні меблів Milano стане прекрасним вибором для Вашого салону краси. Така меблі створить атмосферу затишку і стане надійним помічником.
Перукарська мийка Milano - це якісне виконання і стильний дизайн, завдяки якому вона відрізняється від всіх інших моделей. Крісло виконане з міцної екошкіра, зносостійкого матеріалу. Представлена мийка подарує комфорт майстру і його клієнтам.
Технічні характеристики:
Розміри:
Перукарське крісло Milano - модель, яка вигідно доповнить Ваш інтер'єр. Модель функціональна і практична в експлуатації. Висота легко регулюється за рахунок гідравліки, а підставою служить хромоване пятилучье. Перукарське крісло Milano - це надійне обладнання, яке буде радувати Вас довгі роки.
Технічні характеристики:
Розміри:
Колір: чорний, червоний, помаранчевий, світло-золотий крокодил.
Гарантійний термін 12 місяців
Доставка 5-7 днів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Висота перукарської мийки | 95 см |
| Довжина перукарні мийки | 110 см |
| Ширина мийки перукарні | 50 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Опис основи і раковини | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Китай |