Витяжка настільна Akri Wind-1 з фільтром Hepa
Виробництво: Akri, Україна
Витяжка з НЕРА фільтром - зручний і незамінний прилад для майстрів нігтьового сервісу, який добре поглинає пил, що виникає внаслідок нарощування та спилювання натуральних та штучних нігтів.
У цій моделі є регулятор обертів. Якісний вентилятор практично не утворює шуму. Akri Wind відрізняється якістю та практичністю.
Корпус – міцний металізований пластик.
Витяжка AKRI WIND-1 має поліпропіленовий фільтр, який швидко поглинає дрібнодисперсний пил.
Переваги витяжки з фільтром HEPA:
Звертаємо увагу! Фільтр не можна використовувати у мокрому вигляді, при очищенні не можна терти щіткою!
У нас ви можете придбати змінний фільтр до витяжки.
Технічні характеристики:
Колір: білий.
Гарантія 12 місяців.
Дані для транспортування:
Кількість місць: 1
Розміри упаковки: 27х27х17 см.
Вага 3 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Тип витяжки | Настільна |
| Наявність фільтра від пилу | Так |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Змінні мішки для пилу | Ні |
| Вид | Для манікюра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 23 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Продуктивність витяжки | 800 (куб. м/мин) |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 23 см |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 12000 |
| Потужність | 54 |
| Колір решітки | Білий |