Крісло для педикюру 88105
Виробництво: Китай
Крісло для педикюру 88105 - універсальна модель, яка подарує комфорт під час процедури.
Крісло функціонально і практично в експлуатації. Висота легко регулюється з допомогою гідравліки. Спинка також регулюється гідравлічним підйомником. Регульований підголівник.
Підніжка крісла регулюється: висувається вперед на 7 см і регулюється по висоті від 50 до 60 див.
Крісло для педикюру 88105 - відмінне рішення для Вашого салону краси.
Технічні характеристики:
Розміри крісла:
Колір: білий, чорний, срібло (структурний).
Гарантія 8 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Обертання крісла навколо своєї осі | так (на 360°) |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Гідравлічний |
| Спосіб регулювання спинки | гідравлічний |
| Тип підніжної частини крісла | Підставка-пуф для однієї ноги |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 118 мм |
| Довжина крісла | 1230 мм |
| Ширина крісла | 660 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 100 |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Регулювання висоти |
| Тип крісла | Крісло |
| Тип підніжної частини | регульована по висоті |