Крісло перукарське Olvi
Виробництво: Китай
Парикмахерское кресло Olvi - данная модель не только выполняет свое прямое предназначение, но еще и отлично впишется в атмосферу салона. Вашему клиенту должно быть приятно и комфортно наслаждаться услугой, а Вам - удобно и легко выполнять работу. В данной модели кресла учтено и то и другое. Лаконичный дизайн, деревянные накладки на подлокотниках, продуманная форма спинки, все это создает максимальное удобство клиенту, и он не почувствует, как пробежит время. Парикмахерское кресло Olvi регулируется по высоте при помощи гидравлического подъемника. Міцна хромована хрестовина в підставі крісла, не схильна до корозії при попаданні вологи і хімічних речовин.
Технічні характеристики:
Розміри:
Колір: чорний, коричневий, сірий, червоний;
Гарантійний термін 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості | Ножна педаль, Підставка для ніг, Блокування обертання крісла, Наявність підлокітників |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 500 мм |
| Глибина крісла | 660 мм |
| Ширина крісла | 590 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір бази крісла | хромований |
| Тип підіймального механізму крісла | гідравлічний |