Широка масажна кушетка 257
Виробник: Китай
Особливості:
Широка косметологічна кушетка 257 - це знахідка для зручного розміщення клієнтів з надмірною вагою!
Кушетка має нестандартну ширину 75 см і регульовану висота - необхідні характеристики для кабінетів корекції фігури.
Розкладається повністю в горизонтальне положення. Комплектується знімним підголовником.
Технічні характеристики:
Габаритні розміри:
Колір: білий, бежевий, чорний.
Повний пакет документів
Гарантія складає 12 місяців на фабричні дефекти і не поширюється на пошкодження, викликані експлуатацією.



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Обивний матеріал столу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Підголовник | Знімний |
| Тип масажного столу | Стаціонарний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 1850 мм |
| Довжина столу з підголовником | 2170 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 990 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 540 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1850 см |
| Спосіб регулювання висоти | механічний |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Мінімальна висота | 540 |
| Максимальна висота | 990 |
| Тип підніжної частини | цілісна |
| Матеріал каркасу | Метал |