Перукарська мийка ZD-2208
Країна виробник: Китай
Стильна комфортна перукарська мийка — відмінне рішення для оформлення внутрішнього простору Вашого салону.
Мийка має зручне крісло, де клієнт може розміститися лежачи, і для повного комфорту - підставку для ніг.
Крісло і підставка для ніг оббиті якісною екошкірою класичного чорного кольору, яка легко миється і чиститься при необхідності.
Чорна глибока керамічна раковина комплектується професійною сантехнікою.
Габаритні розміри мийки:
Розміри упаковки:
1. 95 * 72 * 73 см - 30 кг;
2. 73 * 59 * 90 см - 40 кг.
Гарантійне обслуговування 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Підставка для ніг, Комплектація підлокітниками, Змішувач, Ручний душ |
| Підключення води | Нижня |
| Складові перукарної мийки | Підстава (станина), Крісло, Раковина |
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Висота перукарської мийки | 85 см |
| Довжина перукарні мийки | 175 см |
| Ширина мийки перукарні | 71 см |
| Опис основи і раковини | |
| Довжина | 56 см |
| Форма раковини | Нестандартна |
| Ширина | 60 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал станини | углеволокно |
| Під'єднання води в мийці | Нижнє |