13 113 ₴
Відправка з 04 червня 2026










Манікюрний стіл Queen 8
Виробник : Velmi
Манікюрний стіл Queen 8 з колекції Queen - це прекрасний помічник, який прикрасить інтер'єр будь-якого приміщення. Виріб є втіленням стилю і практичності.
Стіл виконаний з високоякісних матеріалів. Матеріалом виготовлення служить ДСП. Так само модель обшита міцною екошкірою, яка, за Вашим бажанням, може бути прошита гудзиками або стразами.
Для грамотної організації робочого простору рекомендуємо функціональний монтаж розеток і вбудовану витяжку .
Технічні характеристики:
Розмір:
Дивитися палітру турецького шкірозамінника
Додатково з цим манікюрним столом Ви можете замовити:
Ви можете замовити додаткові елементи цієї колекції для створення кабінету "під ключ" (манікюрні столи, крісла клієнта, пуфи для майстра, тумби для експрес манікюру і т. д)
Гарантійний термін 12 місяців.
Виготовляється під замовлення.
Термін виконання 10 - 14 днів.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація | Без розеток |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ДСП |
| Корпус тумби | ламінована ДСП, ДСП |
| Фасади | ДСП, штучна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування тумби | на вибір |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Матеріал опори | ламінована ДСП |