Сухожар ГП-10 Mizma з LCD-дисплеєм
Виробництво: Україна
Сухожар ГП-10 Mizma з LCD-дисплеєм - це оновлений сухожар нового покоління, призначений для професійної стерилізації інструментів у салонах краси, клініках та студіях манікюру.
Модель є наступником популярного ГП-10: вона зберегла його надійність та продуктивність, отримавши при цьому сучасний LCD-дисплей, покращену ергономіку та оновлений дизайн.
Переваги:
Технічні характеристики:
Надається повний пакет документів
Створіть повноцінний стерилізаційний блок. Для зручного розміщення сухожара та додаткового обладнання рекомендуємо використовувати спеціальну підставку . Вона ідеально підходить за розміром, оснащена регульованими ніжками та додатковою полицею для ультразвукових ванн та контейнерів.
Гарантія 18 місяців
| Поставити запитання щодо товару | |
|
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стерилізатор |
| Вид стерилізації | Термічна |
| Вид інструменту, що стерилізується | Манікюрний, Педикюрний, Косметологічний, Перукарський |
| Сфера застосування | Професійний |
| Режими роботи | Стерилізація, Дезінфекція |
| Максимальна робоча температура | 180 град. |
| Стерилизуемый матеріал | Метал, Скло |
| Матеріал виготовлення корпусу | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Дисплей, Таймер |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | МИЗМА |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Об`єм | 10000 мл |
| Стан | Новий |
| Тип упаковки | без обрешітки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина корпусу | 360 мм |
| Ширина корпусу | 400 мм |
| Вага | 15 кг |
| Висота корпусу | 385 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Стерилізатор |
| Об'єм камери/місткість, л (діапазони) | 3-10 л |
| Максимальна робоча температура, град. | 180 |
| Місткість крафт-пакетів, шт. | 4-6 |
| Кількість полиць/лотків (шт.) | 2 |