Сухожар ГП-40 Mizma з LCD-дисплеєм
Виробництво: Україна
Сухожар ГП-40 Mizma з LCD-дисплеєм - це модернізована версія популярного сухожара від МІЗ-МА, створена з урахуванням сучасних вимог до точності, надійності та естетики.
Модель оснащена оновленим корпусом, LCD-дисплеєм та інтелектуальною системою управління, що робить її раціональним вибором для салонів краси, косметологічних кабінетів та клінік із високим завантаженням.
Актуалізований дизайн з плавними лініями, зручна металева ручка та збільшена панель управління, інтегрована в дверцята, надають сучасному та професійному вигляду пристрою.
Переваги:
Технічні характеристики:
Надається повний пакет документів
Створіть повноцінний стерилізаційний блок. Для зручного розміщення сухожара та додаткового обладнання рекомендуємо використовувати спеціальну підставку. Вона ідеально підходить за розміром, оснащена регульованими ніжками та додатковою полицею для ультразвукових ванн та контейнерів.
Гарантія 18 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стерилізатор |
| Вид стерилізації | Термічна |
| Вид інструменту, що стерилізується | Манікюрний, Педикюрний, Косметологічний, Перукарський |
| Сфера застосування | Професійний |
| Режими роботи | Стерилізація, Дезінфекція |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Стерилизуемый матеріал | Метал, Скло |
| Матеріал виготовлення корпусу | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Дисплей, Таймер |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | МИЗМА |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип упаковки | без обрешітки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина корпусу | 525 мм |
| Ширина корпусу | 475 мм |
| Вага | 40 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 40000 |
| Тип обладнання | Стерилізатор |
| Об'єм камери/місткість, л (діапазони) | 20-40 л |
| Місткість крафт-пакетів, шт. | 11+ |
| Кількість полиць/лотків (шт.) | 4+ |